Smart Dražby a.s.

IČO 04969774 · Akciová společnost · Praha

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka fmrsx6h10 let na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

Smart Dražby a.s. je akciová společnost se sídlem Karoliny Světlé 325/31, Staré Město, 110 00 Praha. Ve veřejném rejstříku figuruje od 6. dubna 2016, na trhu je tedy 10 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaSmart Dražby a.s.
IČO04969774
SídloKaroliny Světlé 325/31, Staré Město, 110 00 Praha
Právní formaAkciová společnost (kód 121)
Datum vzniku6. dubna 2016 10 let
Základní kapitál5 000 000 Kč
Spisová značkaB 21426 Městský soud v Praze
Datová schránkafmrsx6h
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Správní rada 1

JV
Jan Václavík Předseda správní radyRůžová 947/10, Nové Město, 110 00 Praha · ve funkci od 12. července 2024

Způsob jednání: Společnost zastupuje předseda správní rady samostatně.

Předmět podnikání

  • Provádění veřejných dražeb - dobrovolných, - nedobrovolných
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a to v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Správa vlastního majetku.
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku6. dubna 2016 · Vznik subjektu
  • Předseda správní rady — Jan Václavík12. července 2024 · Správní rada

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Smart Dražby a.s.?

IČO je 04969774. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Smart Dražby a.s. sídlí?

Sídlo je na adrese Karoliny Světlé 325/31, Staré Město, 110 00 Praha.

Jaká je datová schránka firmy Smart Dražby a.s.?

ID datové schránky je fmrsx6h. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má Smart Dražby a.s. právní formu?

Jde o právní formu akciová společnost, zapsanou od 6. dubna 2016.

Jak vystavit fakturu firmě Smart Dražby a.s.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 04969774 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 04969774“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.