Lafluence Platform s.r.o.

IČO 05976511 · DIČ CZ05976511 · Společnost s ručením omezeným · Praha

✓ Aktivní firma✓ Spolehlivý plátce DPHDatová schránka pvrgfy99 let na trhuOvěřeno v registrech 5. 9. 2026

Lafluence Platform s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Heřmanova 597/61, Holešovice, 170 00 Praha. Ve veřejném rejstříku figuruje od 31. března 2017, na trhu je tedy 9 let. Firma je plátcem DPH a v registru nespolehlivých plátců nefiguruje.

Základní údaje

Obchodní firmaLafluence Platform s.r.o.
IČO05976511
DIČCZ05976511 plátce DPH
SídloHeřmanova 597/61, Holešovice, 170 00 Praha
okres Hlavní město Praha · Hlavní město Praha
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku31. března 2017 9 let
Základní kapitál182 843 Kč
Spisová značkaC 273671 Městský soud v Praze
Datová schránkapvrgfy9
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Zveřejněné bankovní účty

Účty zveřejněné správcem daně v registru plátců DPH (MFČR), stav k 5. 9. 2026.

Pozor při platbě: úhrada na jiný než zveřejněný účet zakládá ručení příjemce plnění za nezaplacenou DPH podle § 109 zákona o DPH.

Statutární orgán 1

PV
Peter Varga jednatelHlaváčiková 3118/2, 841 05 Bratislava – Karlova Ves · ve funkci od 31. března 2017

Způsob jednání: Jednatel je oprávněn jednat za společnost, resp. zastupovat společnost ve všech věcech samostatně.

Dozorčí rada 1

Petr Štěpánek člen dozorčí radyKafkova 547/29, Dejvice, 160 00 Praha · ve funkci od 7. října 2022

Společníci 7

LM
Luděk Motyčka podíl 6720 podílů, podíly číslo 6.721 až 13.440, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843Praha · vklad 6 720 Kč · splaceno 100 % · zapsán 31. března 2017
AH
Andrea Hurychová podíl 720 podílů, podíly číslo 13.441 až 14.160, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843Praha · vklad 720 Kč · splaceno 100 % · zapsán 31. března 2017
IB
Insignis Bonum s.r.o. podíl 91548 podílů, podíly číslo 14.161 až 97.208 a podíly číslo 133.753 až 142.252, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843IČO 05730546 · Praha · vklad 91 548 Kč · splaceno 100 % · zapsán 31. března 2017
TG
TopMonks Group, SE podíl 14541 podílů, podíly číslo 119.212 až 133.752, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843IČO 04972830 · Praha · vklad 14 541 Kč · splaceno 100 % · zapsán 30. listopadu 2017
NV
Nextech Ventures s.r.o. podíl 22003 podílů, podíly číslo 97.209 až 119.211, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843IČO 05990840 · Praha · vklad 22 003 Kč · splaceno 100 % · zapsán 27. září 2020
PS
Petr Sadílek podíl 6720 podílů, podíly číslo 1 až 6.720, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843Praha · vklad 6 720 Kč · splaceno 100 % · zapsán 16. dubna 2021
VC
Venture Club LF s.r.o. podíl 40591 podílů, podíly číslo 1 až 40.591, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843IČO 08180661 · Praha · vklad 40 591 Kč · splaceno 100 % · zapsán 22. ledna 2022

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v následujících oborech činnosti: - Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce, - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály, - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, - Testování, měření, analýzy a kontroly, - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, - Fotografické služby, - Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti, - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku31. března 2017 · Vznik subjektu
  • jednatel — Peter Varga31. března 2017 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Luděk Motyčka (6720 podílů, podíly číslo 6.721 až 13.440, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)31. března 2017 · Společník
  • Zápis společníka: Andrea Hurychová (720 podílů, podíly číslo 13.441 až 14.160, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)31. března 2017 · Společník
  • Zápis společníka: Insignis Bonum s.r.o. (91548 podílů, podíly číslo 14.161 až 97.208 a podíly číslo 133.753 až 142.252, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)31. března 2017 · Společník
  • Zápis společníka: TopMonks Group, SE (14541 podílů, podíly číslo 119.212 až 133.752, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)30. listopadu 2017 · Společník
  • Zveřejnění bankovního účtu v registru plátců DPH20. dubna 2018 · DPH
  • Zápis společníka: Nextech Ventures s.r.o. (22003 podílů, podíly číslo 97.209 až 119.211, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)27. září 2020 · Společník
  • Zápis společníka: Petr Sadílek (6720 podílů, podíly číslo 1 až 6.720, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)16. dubna 2021 · Společník
  • Zápis společníka: Venture Club LF s.r.o. (40591 podílů, podíly číslo 1 až 40.591, na každý takovýto podíl připadá vklad společníka ve výši 1,- Kč (slovy: jedna koruna česká). každý takovýto podíl se určuje jako poměr vkladu společníka na tento podíl připadající k výši základního kapitálu – každý podíl je tedy o velikosti 1/182843)22. ledna 2022 · Společník
Zobrazit zbývajících 1 záznamů
  • člen dozorčí rady — Petr Štěpánek7. října 2022 · Dozorčí rada

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Lafluence Platform s.r.o.?

IČO je 05976511. DIČ je CZ05976511, firma je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Lafluence Platform s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Heřmanova 597/61, Holešovice, 170 00 Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha.

Jaká je datová schránka firmy Lafluence Platform s.r.o.?

ID datové schránky je pvrgfy9. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Na jaký účet se firmě Lafluence Platform s.r.o. platí?

V registru plátců DPH má firma zveřejněný účet 2101198326 / 2010. Platba na jiný účet zakládá ručení za nezaplacenou DPH podle § 109 zákona o DPH.

Jakou má Lafluence Platform s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 31. března 2017.

Jak vystavit fakturu firmě Lafluence Platform s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 05976511 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 05976511“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.