online dražby s.r.o.

IČO 09063030 · Společnost s ručením omezeným · Praha

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka avrv7jw6 let na trhuOvěřeno v registrech 5. 9. 2026

online dražby s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha. Ve veřejném rejstříku figuruje od 27. března 2020, na trhu je tedy 6 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaonline dražby s.r.o.
IČO09063030
SídloJaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha
okres Hlavní město Praha · Hlavní město Praha
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku27. března 2020 6 let
Základní kapitál5 000 000 Kč
Spisová značkaC 330168 Městský soud v Praze
Datová schránkaavrv7jw
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

MK
Michal Krajčírovič jednatelŠtěpánská 1677/20, Nové Město, 110 00 Praha · ve funkci od 27. března 2020

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Společníci 1

UC
universe corporation s.r.o. podíl 100 %IČO 06131093 · Praha · vklad 5 000 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 27. března 2020

Předmět podnikání

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku27. března 2020 · Vznik subjektu
  • jednatel — Michal Krajčírovič27. března 2020 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: universe corporation s.r.o. (100 %)27. března 2020 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy online dražby s.r.o.?

IČO je 09063030. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma online dražby s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha.

Jaká je datová schránka firmy online dražby s.r.o.?

ID datové schránky je avrv7jw. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má online dražby s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 27. března 2020.

Jak vystavit fakturu firmě online dražby s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 09063030 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Praha

Zobrazit všech 276100 firem v obci Praha →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 09063030“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.