MedicTools CZ s.r.o.

IČO 09110054 · Společnost s ručením omezeným · Praha

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka vgk34ak6 let na trhuOvěřeno v registrech 5. 9. 2026

MedicTools CZ s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Cimburkova 916/8, Žižkov, 130 00 Praha. Ve veřejném rejstříku figuruje od 23. dubna 2020, na trhu je tedy 6 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMedicTools CZ s.r.o.
IČO09110054
SídloCimburkova 916/8, Žižkov, 130 00 Praha
okres Hlavní město Praha · Hlavní město Praha
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku23. dubna 2020 6 let
Základní kapitál3 000 Kč
Spisová značkaC 330983 Městský soud v Praze
Datová schránkavgk34ak
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

ET
Erzsébet Tirpák jednatelOktóber 6. utca 10, 105 1 Budapešť · ve funkci od 5. dubna 2022

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Společníci 1

ET
Erzsébet Tirpák podíl 100 %Budapešť · vklad 3 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 4. dubna 2022

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
  • Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv
  • Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků
  • Výroba hnojiv
  • Výroba plastových a pryžových výrobků
  • Výroba a zpracování skla
  • Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
  • Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků
  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
  • Broušení technického a šperkového kamene
  • Zasilatelství a zastupování v celním řízení
  • Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin
  • Ubytovací služby
  • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
  • Umělecko-řemeslné zpracování kovů
  • Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
  • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
  • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
  • Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení
  • Pronájem a půjčování věcí movitých
  • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
  • Projektování pozemkových úprav
  • Výroba strojů a zařízení
  • Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií
  • Projektování elektrických zařízení
  • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
  • Stavba a výroba plavidel
  • Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
  • Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení
  • Testování, měření, analýzy a kontroly
  • Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku
  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
  • Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků
  • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
  • Výroba a opravy čalounických výrobků
  • Fotografické služby
  • Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
  • Překladatelská a tlumočnická činnost
  • Výroba zdravotnických prostředků
  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Výroba a opravy zdrojů ionizujícího záření
  • Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
  • Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
  • Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
  • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
  • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
  • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
  • Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
  • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
  • Poskytování technických služeb
  • Sklenářské práce, rámování a paspartování
  • Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
  • Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
  • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  • Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
  • Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)
  • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky
  • Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
  • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
  • Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
  • Pěstitelské pálení
  • Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů
  • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
  • Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
  • Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží
  • Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku23. dubna 2020 · Vznik subjektu
  • Zápis společníka: Erzsébet Tirpák (100 %)4. dubna 2022 · Společník
  • jednatel — Erzsébet Tirpák5. dubna 2022 · Statutární orgán

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy MedicTools CZ s.r.o.?

IČO je 09110054. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MedicTools CZ s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Cimburkova 916/8, Žižkov, 130 00 Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha.

Jaká je datová schránka firmy MedicTools CZ s.r.o.?

ID datové schránky je vgk34ak. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má MedicTools CZ s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 23. dubna 2020.

Jak vystavit fakturu firmě MedicTools CZ s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 09110054 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 09110054“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.