IPP dražby s.r.o.

IČO 11839929 · Společnost s ručením omezeným · Praha

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka uzhihgx4 roky na trhuOvěřeno v registrech 5. 9. 2026

IPP dražby s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Nad úžlabinou 448/26, Malešice, 108 00 Praha. Ve veřejném rejstříku figuruje od 22. září 2021, na trhu je tedy 4 roky. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaIPP dražby s.r.o.
IČO11839929
SídloNad úžlabinou 448/26, Malešice, 108 00 Praha
okres Hlavní město Praha · Hlavní město Praha
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku22. září 2021 4 roky
Základní kapitál10 Kč
Spisová značkaC 354390 Městský soud v Praze
Datová schránkauzhihgx
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

JB
Jiří Beránek jednatelBenátecká 1479, Stará Boleslav, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav · ve funkci od 22. září 2021

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost, resp. zastupuje společnost ve všech věcech samostatně.

Společníci 1

II
IPP Invest Real, a.s. podíl 100 %IČO 27616258 · Praha 10 · vklad 10 Kč · splaceno 100 % · zapsán 22. září 2021

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
  • Realitní zprostředkování.
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku22. září 2021 · Vznik subjektu
  • jednatel — Jiří Beránek22. září 2021 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: IPP Invest Real, a.s. (100 %)22. září 2021 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy IPP dražby s.r.o.?

IČO je 11839929. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma IPP dražby s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Nad úžlabinou 448/26, Malešice, 108 00 Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha.

Jaká je datová schránka firmy IPP dražby s.r.o.?

ID datové schránky je uzhihgx. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má IPP dražby s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 22. září 2021.

Jak vystavit fakturu firmě IPP dražby s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 11839929 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 11839929“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.