Predictor s.r.o.

IČO 29033837 · Společnost s ručením omezeným · Praha

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka hknkb6m16 let na trhuOvěřeno v registrech 5. 9. 2026

Predictor s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Evropská 616/46, Dejvice, 160 00 Praha. Ve veřejném rejstříku figuruje od 5. února 2010, na trhu je tedy 16 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaPredictor s.r.o.
IČO29033837
SídloEvropská 616/46, Dejvice, 160 00 Praha
okres Hlavní město Praha · Hlavní město Praha
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku5. února 2010 16 let
Základní kapitál200 000 Kč
Spisová značkaC 161541 Městský soud v Praze
Datová schránkahknkb6m
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

SB
Stanley BradleyEvropská 616/46, Dejvice, 160 00 Praha · ve funkci od 5. února 2010

Způsob jednání: Za společnost jedná jednatel, a to každý samostatně.

Společníci 1

SB
Stanley Bradley podíl 100 %Praha · vklad 200 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 24. srpna 2018

Předmět podnikání

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Ostatní skutečnosti

Doslovné znění zápisů ve veřejném rejstříku.

  • Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
    zapsáno 4. listopadu 2014

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku5. února 2010 · Vznik subjektu
  • Stanley Bradley5. února 2010 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Stanley Bradley (100 %)24. srpna 2018 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Predictor s.r.o.?

IČO je 29033837. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Predictor s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Evropská 616/46, Dejvice, 160 00 Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha.

Jaká je datová schránka firmy Predictor s.r.o.?

ID datové schránky je hknkb6m. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má Predictor s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 5. února 2010.

Jak vystavit fakturu firmě Predictor s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 29033837 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 29033837“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.