SP REALITY DRAŽBY s.r.o.

IČO 04084012 · Společnost s ručením omezeným · Pardubice

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka fxq4bbk11 let na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

SP REALITY DRAŽBY s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem 17. listopadu 237, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice. Ve veřejném rejstříku figuruje od 15. května 2015, na trhu je tedy 11 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaSP REALITY DRAŽBY s.r.o.
IČO04084012
Sídlo17. listopadu 237, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
okres Pardubice
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku15. května 2015 11 let
Základní kapitál200 000 Kč
Spisová značkaC 35181 Krajský soud v Hradci Králové
Datová schránkafxq4bbk
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

ŠP
Šárka Procházková jednatelDašická 1767, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice · ve funkci od 15. května 2015

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Společníci 1

ŠP
Šárka Procházková podíl 100 %Pardubice · vklad 200 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 15. května 2015

Předmět podnikání

  • Provádění dobrovolných dražeb movitých věcí podle zákona o veřejných dražbách.
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
  • Provádění veřejných dražeb - dobrovolných.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku15. května 2015 · Vznik subjektu
  • jednatel — Šárka Procházková15. května 2015 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Šárka Procházková (100 %)15. května 2015 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy SP REALITY DRAŽBY s.r.o.?

IČO je 04084012. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma SP REALITY DRAŽBY s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese 17. listopadu 237, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice, okres Pardubice.

Jaká je datová schránka firmy SP REALITY DRAŽBY s.r.o.?

ID datové schránky je fxq4bbk. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má SP REALITY DRAŽBY s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 15. května 2015.

Jak vystavit fakturu firmě SP REALITY DRAŽBY s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 04084012 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Pardubice

Zobrazit všech 7300 firem v obci Pardubice →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 04084012“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.