OK dražby s.r.o.

IČO 06423418 · DIČ CZ06423418 · Společnost s ručením omezeným · Rokycany

✓ Aktivní firma✓ Spolehlivý plátce DPHDatová schránka uwfqysp8 let na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

OK dražby s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jiráskova 398, Nové Město, 337 01 Rokycany. Ve veřejném rejstříku figuruje od 11. září 2017, na trhu je tedy 8 let. Firma je plátcem DPH a v registru nespolehlivých plátců nefiguruje.

Základní údaje

Obchodní firmaOK dražby s.r.o.
IČO06423418
DIČCZ06423418 plátce DPH
SídloJiráskova 398, Nové Město, 337 01 Rokycany
okres Rokycany
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku11. září 2017 8 let
Základní kapitál1 000 Kč
Spisová značkaC 35138 Krajský soud v Plzni
Datová schránkauwfqysp
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Zveřejněné bankovní účty

Účty zveřejněné správcem daně v registru plátců DPH (MFČR), stav k 5. 9. 2026.

Pozor při platbě: úhrada na jiný než zveřejněný účet zakládá ručení příjemce plnění za nezaplacenou DPH podle § 109 zákona o DPH.

Statutární orgán 1

MK
Mgr. Kristýna Průšová jednatelVačkářova 531/2, Uhříněves, 104 00 Praha · ve funkci od 14. listopadu 2019

Způsob jednání: Společnost zastupuje a jedná za ni jednatel samostatně

Prokura 1

IP
Ing. Petr SefzigVysoký průhon 940, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany · ve funkci od 14. listopadu 2019

Společníci 1

IP
Ing. Petr Sefzig podíl 100 %Rokycany · vklad 1 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 11. září 2017

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Ostatní skutečnosti

Doslovné znění zápisů ve veřejném rejstříku.

  • Smlouvou o koupi části obchodního závodu ze dne 30. 10. 2017 nabyla společnost OK dražby s.r.o. část obchodního závodu společnosti APALEX s.r.o., IČ 26451671, se sídlem Thákurova 550/1, 160 00 Praha 6 s označením \"Divize 1\".
    zapsáno 30. listopadu 2017

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku11. září 2017 · Vznik subjektu
  • Zápis společníka: Ing. Petr Sefzig (100 %)11. září 2017 · Společník
  • Zveřejnění bankovního účtu v registru plátců DPH27. listopadu 2017 · DPH
  • jednatel — Mgr. Kristýna Průšová14. listopadu 2019 · Statutární orgán

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy OK dražby s.r.o.?

IČO je 06423418. DIČ je CZ06423418, firma je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma OK dražby s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Jiráskova 398, Nové Město, 337 01 Rokycany, okres Rokycany.

Jaká je datová schránka firmy OK dražby s.r.o.?

ID datové schránky je uwfqysp. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Na jaký účet se firmě OK dražby s.r.o. platí?

V registru plátců DPH má firma zveřejněný účet 2401289676 / 2010. Platba na jiný účet zakládá ručení za nezaplacenou DPH podle § 109 zákona o DPH.

Jakou má OK dražby s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 11. září 2017.

Jak vystavit fakturu firmě OK dražby s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 06423418 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Rokycany

Zobrazit všech 685 firem v obci Rokycany →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 06423418“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.