Mgr. Štěpánka Mališová

IČO 17123887 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Děčín

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH4 roky na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Mgr. Štěpánka Mališová je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Pohraniční 1288/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín. Ve veřejném rejstříku figuruje od 9. května 2022, na trhu je tedy 4 roky. Převažující činností je specializovaná ambulantní zdravotní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMgr. Štěpánka Mališová
IČO17123887
SídloPohraniční 1288/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín
okres Děčín · Ústecký kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku9. května 2022 4 roky
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Děčíně
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 9. května 2022

Obory činnosti (2)
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy

Obory činnosti podle CZ-NACE

Specializovaná ambulantní zdravotní péče 86220Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00Administrativní a kancelářské činnosti 82100

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku9. května 2022 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona9. května 2022 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Mgr. Štěpánka Mališová?

IČO je 17123887. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Mgr. Štěpánka Mališová sídlí?

Sídlo je na adrese Pohraniční 1288/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín, okres Děčín, Ústecký kraj.

Jakou má Mgr. Štěpánka Mališová právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 9. května 2022.

Jak vystavit fakturu firmě Mgr. Štěpánka Mališová?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 17123887 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Děčín

Zobrazit všech 1861 firem v obci Děčín →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 17123887“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.