CASA Dražby s.r.o.

IČO 17245362 · Společnost s ručením omezeným · Uherské Hradiště

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka dbnep5d4 roky na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

CASA Dražby s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jiřího z Poděbrad 592, 686 01 Uherské Hradiště. Ve veřejném rejstříku figuruje od 15. června 2022, na trhu je tedy 4 roky. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaCASA Dražby s.r.o.
IČO17245362
SídloJiřího z Poděbrad 592, 686 01 Uherské Hradiště
okres Uherské Hradiště
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku15. června 2022 4 roky
Základní kapitál5 000 000 Kč
Spisová značkaC 129258 Krajský soud v Brně
Datová schránkadbnep5d
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

RK
Radomil Kožuský jednatelNekvasilova 692/29, Karlín, 186 00 Praha · ve funkci od 15. října 2024

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Společníci 1

RK
Radomil Kožuský podíl 100 %Praha · vklad 5 000 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 29. dubna 2025

Předmět podnikání

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech činnosti zapsaných v živnostenském rejstříku
  • Realitní zprostředkování

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku15. června 2022 · Vznik subjektu
  • jednatel — Radomil Kožuský15. října 2024 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Radomil Kožuský (100 %)29. dubna 2025 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy CASA Dražby s.r.o.?

IČO je 17245362. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma CASA Dražby s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Jiřího z Poděbrad 592, 686 01 Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště.

Jaká je datová schránka firmy CASA Dražby s.r.o.?

ID datové schránky je dbnep5d. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má CASA Dražby s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 15. června 2022.

Jak vystavit fakturu firmě CASA Dražby s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 17245362 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Uherské Hradiště

Zobrazit všech 2228 firem v obci Uherské Hradiště →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 17245362“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.