Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ

IČO 17375258 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Znojmo

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH4 roky na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Jarošova 3991/14b, 669 02 Znojmo. Ve veřejném rejstříku figuruje od 28. července 2022, na trhu je tedy 4 roky. Převažující činností je ostatní činnosti související se zdravotní péčí. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaBc. LUCIE SRNÍKOVÁ
IČO17375258
SídloJarošova 3991/14b, 669 02 Znojmo
okres Znojmo · Jihomoravský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku28. července 2022 4 roky
Finanční úřadÚzemní pracoviště ve Znojmě
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Masérské, rekondiční a regenerační služby

živnost vázaná · od 28. července 2022

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 28. července 2022

Obory činnosti (4)
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

Obory činnosti podle CZ-NACE

Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869Činnosti v oblasti sportu j. n. 93190Velkoobchod a maloobchod GOstatní vzdělávání 855Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00Činnosti denních lázní, saun a parních lázní 96230

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku28. července 2022 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Masérské, rekondiční a regenerační služby28. července 2022 · Živnost
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona28. července 2022 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ?

IČO je 17375258. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ sídlí?

Sídlo je na adrese Jarošova 3991/14b, 669 02 Znojmo, okres Znojmo, Jihomoravský kraj.

Jakou má Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 28. července 2022.

Jak vystavit fakturu firmě Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 17375258 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 17375258“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.