MDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ

IČO 19200692 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Hustopeče

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH3 roky na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

MDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Mrštíkova 108/10, 693 01 Hustopeče. Ve veřejném rejstříku figuruje od 29. března 2023, na trhu je tedy 3 roky. Převažující činností je zubní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ
IČO19200692
SídloMrštíkova 108/10, 693 01 Hustopeče
okres Břeclav · Jihomoravský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku29. března 2023 3 roky
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Hustopečích
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 29. března 2023

Obory činnosti (1)
  • Velkoobchod a maloobchod

Obory činnosti podle CZ-NACE

Zubní péče 86230Velkoobchod 46Maloobchod 47

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku29. března 2023 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona29. března 2023 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy MDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ?

IČO je 19200692. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ sídlí?

Sídlo je na adrese Mrštíkova 108/10, 693 01 Hustopeče, okres Břeclav, Jihomoravský kraj.

Jakou má MDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 29. března 2023.

Jak vystavit fakturu firmě MDDr. VERONIKA ZÁLEŠÁKOVÁ?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 19200692 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Hustopeče

Zobrazit všech 431 firem v obci Hustopeče →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 19200692“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.