Dobrá dražba s.r.o.

IČO 23484870 · Společnost s ručením omezeným · Brno

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka 6guq28x1 rok na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

Dobrá dražba s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Novoměstská 2170/1c, Řečkovice, 621 00 Brno. Ve veřejném rejstříku figuruje od 10. července 2025, na trhu je tedy 1 rok. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaDobrá dražba s.r.o.
IČO23484870
SídloNovoměstská 2170/1c, Řečkovice, 621 00 Brno
okres Brno-město
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku10. července 2025 1 rok
Základní kapitál1 000 Kč
Spisová značkaC 146150 Krajský soud v Brně
Datová schránka6guq28x
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 1

MP
Mgr. Petr Janša, MBA, LL.M. JednatelBayerova 589/18, Veveří, 602 00 Brno · ve funkci od 10. července 2025

Způsob jednání: Společnost zastupuje jednatel samostatně.

Společníci 1

MP
Mgr. Petr Janša, MBA, LL.M. podíl 100 %Brno · vklad 1 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 10. července 2025

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, provozovaná v těchto oborech činností: - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - pronájem a půjčování věcí movitých - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Realitní zprostředkování
  • Provádění veřejných dražeb s výjimkou dražeb nucených
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku10. července 2025 · Vznik subjektu
  • Jednatel — Mgr. Petr Janša, MBA, LL.M.10. července 2025 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Mgr. Petr Janša, MBA, LL.M. (100 %)10. července 2025 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Dobrá dražba s.r.o.?

IČO je 23484870. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Dobrá dražba s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Novoměstská 2170/1c, Řečkovice, 621 00 Brno, okres Brno-město.

Jaká je datová schránka firmy Dobrá dražba s.r.o.?

ID datové schránky je 6guq28x. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má Dobrá dražba s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 10. července 2025.

Jak vystavit fakturu firmě Dobrá dražba s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 23484870 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Brno

Zobrazit všech 61515 firem v obci Brno →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 23484870“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.