Bc. Kateřina Janíčková

IČO 23973366 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Dlouhé

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Bc. Kateřina Janíčková je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem č.p. 8, 592 55 Dlouhé. Ve veřejném rejstříku figuruje od 19. listopadu 2025. Převažující činností je ostatní činnosti související se zdravotní péčí. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaBc. Kateřina Janíčková
IČO23973366
Sídloč.p. 8, 592 55 Dlouhé
okres Žďár nad Sázavou · Kraj Vysočina
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku19. listopadu 2025
Finanční úřadÚzemní pracoviště ve Žďáru nad Sázavou
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ)

Obory činnosti podle CZ-NACE

Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Bc. Kateřina Janíčková?

IČO je 23973366. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Bc. Kateřina Janíčková sídlí?

Sídlo je na adrese č.p. 8, 592 55 Dlouhé, okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina.

Jakou má Bc. Kateřina Janíčková právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 19. listopadu 2025.

Jak vystavit fakturu firmě Bc. Kateřina Janíčková?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 23973366 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 23973366“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.