Express dražby a.s.

IČO 24185850 · DIČ CZ24185850 · Akciová společnost · Kladno

✓ Aktivní firma✓ Spolehlivý plátce DPHDatová schránka t4j7z7e14 let na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

Express dražby a.s. je akciová společnost se sídlem T. G. Masaryka 108, 272 01 Kladno. Ve veřejném rejstříku figuruje od 9. prosince 2011, na trhu je tedy 14 let. Firma je plátcem DPH a v registru nespolehlivých plátců nefiguruje.

Základní údaje

Obchodní firmaExpress dražby a.s.
IČO24185850
DIČCZ24185850 plátce DPH
SídloT. G. Masaryka 108, 272 01 Kladno
okres Kladno
Právní formaAkciová společnost (kód 121)
Datum vzniku9. prosince 2011 14 let
Základní kapitál5 000 000 Kč
Spisová značkaB 17683 Městský soud v Praze
Datová schránkat4j7z7e
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Zveřejněné bankovní účty

Účty zveřejněné správcem daně v registru plátců DPH (MFČR), stav k 5. 9. 2026.

Pozor při platbě: úhrada na jiný než zveřejněný účet zakládá ručení příjemce plnění za nezaplacenou DPH podle § 109 zákona o DPH.

Správní rada 1

MP
Milan Pošmourný Člen správní radyMUDr. Jiroutka 1716, 272 01 Kladno · ve funkci od 10. dubna 2020

Předmět podnikání

  • pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • provádění dobrovolných dražeb movitých věcí podle zákona o veřejných dražbách
  • provádění veřejných dražeb - dobrovolných, - nedobrovolných

Ostatní skutečnosti

Doslovné znění zápisů ve veřejném rejstříku.

  • Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
    zapsáno 27. října 2016

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku9. prosince 2011 · Vznik subjektu
  • Zveřejnění bankovního účtu v registru plátců DPH13. listopadu 2013 · DPH
  • Člen správní rady — Milan Pošmourný10. dubna 2020 · Správní rada

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Express dražby a.s.?

IČO je 24185850. DIČ je CZ24185850, firma je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Express dražby a.s. sídlí?

Sídlo je na adrese T. G. Masaryka 108, 272 01 Kladno, okres Kladno.

Jaká je datová schránka firmy Express dražby a.s.?

ID datové schránky je t4j7z7e. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Na jaký účet se firmě Express dražby a.s. platí?

V registru plátců DPH má firma zveřejněný účet 2317307309 / 0800. Platba na jiný účet zakládá ručení za nezaplacenou DPH podle § 109 zákona o DPH.

Jakou má Express dražby a.s. právní formu?

Jde o právní formu akciová společnost, zapsanou od 9. prosince 2011.

Jak vystavit fakturu firmě Express dražby a.s.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 24185850 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 24185850“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.