Profi Dražby s.r.o.

IČO 28136136 · Společnost s ručením omezeným · Tábor

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka jfhz9zj15 let na trhuOvěřeno v registrech 4. 9. 2026

Profi Dražby s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Pražská 223/6, 390 01 Tábor. Ve veřejném rejstříku figuruje od 11. dubna 2011, na trhu je tedy 15 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaProfi Dražby s.r.o.
IČO28136136
SídloPražská 223/6, 390 01 Tábor
okres Tábor
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku11. dubna 2011 15 let
Základní kapitál200 000 Kč
Spisová značkaC 19489 Krajský soud v Českých Budějovicích
Datová schránkajfhz9zj
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 2

ME
Mgr. Eva Deverová jednatelV Zahájí 10, Lhota Samoty, 391 11 Planá nad Lužnicí · ve funkci od 11. dubna 2011
MK
Monika Kristová jednatel141, 390 02 Radimovice u Želče · ve funkci od 11. dubna 2011

Způsob jednání: Jménem společnosti je oprávněn jednat každý jednatel samostatně s výjimkou níže uvedených případů, kdy musejí jednat jménem společnosti vždy oba jednatelé společnosti společně: a) dispozice s peněžními prostředky společnosti jak v hotovostní, tak v bezhotovostní formě v částce od 10.000,- Kč (slovy deset tisíc korun českých), b) uzavírání smlouvy či smluv s toutéž osobou či osobami navzájem propojenými, kterými se společnost zavazuje k jednorázovému či souhrnnému plnění v částce 10.000,- Kč (slovy deset tisíc korun českých) a vyšší, c) uzavírání kupní smlouvy na koupi či prodej movité věci, obchodního podílu, know-how, nehmotných statků ve smyslu autorského zákona či cenného papíru, pokud kupní cena je 10.000,- Kč (slovy deset tisíc korun českých) nebo vyšší, d) uzavírání kupní smlouvy na koupi či prodej movitých věcí, obchodních podílů či cenných papírů, jejichž souhrnná sjednaná cena při jedné konkrétní koupi či prodeji je 10.000,- Kč (slovy deset tisíc korun českých) nebo vyšší, e) uzavírání smlouvy na provedení služby či spolu souvisejících služeb pro společnost, kde sjednaná cena za tuto službu či služby je 10.000,- Kč (slovy deset tisíc korun českých) nebo vyšší, f) uzavírání smlouvy o půjčce či úvěru, g) uzavírání smlouvy na koupi, prodej či pronájem nemovitostí, h) zřizování, změně či rušení zástavních či jiných věcných práv k nemovitostem ve vlastnictví společnosti, i) převzetí ručení společností, j) uzavírání zástavní smlouvy na majetek ve vlastnictví společnosti nebo při uzavírání smlouvy o zajišťovacím převodu práva k majetku ve vlastnictví společnosti, k) vystavení směnky, akceptaci směnky či při převzetí směnečného rukojemství, l) zakládání obchodní společnosti, družstva či jiné právnické osoby, m) uznání dluhu společnosti a při sepsání notářského či exekutorského zápisu se svolením k přímé vykonatelnosti, n) podání (podpis) žádosti o udělení živnostenského oprávnění (žádosti o koncesi) či podání (podpis) ohlášení živnosti, o) uzavírání pracovních smluv se zaměstnanci (budoucími zaměstnanci) společnosti, jakož i uzavírání dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, p) uzavírání smluv o prodeji, nájmu či zastavení podniku nebo jeho části. Při podepisování za společnost připojí jednatel k obchodní firmě společnosti svůj podpis. V případě, že společnost bude při jednáních uvedených pod písm. a) až p) zastoupena na základě plné moci, musí tato plná moc být vždy písemná, podepsaná vždy oběma jednateli a tyto podpisy musí být úředně ověřeny.

Společníci 2

JM
Jan Martínek podíl 50 %Načeradec · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 4. února 2016
MK
Monika Kristová podíl 50 %Radimovice u Želče · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 19. června 2025

Předmět podnikání

  • provádění veřejných dražeb - dobrovolných
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Ostatní skutečnosti

Doslovné znění zápisů ve veřejném rejstříku.

  • Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
    zapsáno 21. července 2014

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku11. dubna 2011 · Vznik subjektu
  • jednatel — Mgr. Eva Deverová11. dubna 2011 · Statutární orgán
  • jednatel — Monika Kristová11. dubna 2011 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Jan Martínek (50 %)4. února 2016 · Společník
  • Zápis společníka: Monika Kristová (50 %)19. června 2025 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Profi Dražby s.r.o.?

IČO je 28136136. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Profi Dražby s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Pražská 223/6, 390 01 Tábor, okres Tábor.

Jaká je datová schránka firmy Profi Dražby s.r.o.?

ID datové schránky je jfhz9zj. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má Profi Dražby s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 11. dubna 2011.

Jak vystavit fakturu firmě Profi Dražby s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 28136136 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 28136136“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.