AAA DRAŽBY s.r.o.

IČO 28744705 · Společnost s ručením omezeným · Chomutov

✓ Aktivní firmaNeplátce DPHDatová schránka 4v438ur15 let na trhuOvěřeno v registrech 5. 9. 2026

AAA DRAŽBY s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Školní 5335, 430 01 Chomutov. Ve veřejném rejstříku figuruje od 5. července 2011, na trhu je tedy 15 let. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaAAA DRAŽBY s.r.o.
IČO28744705
SídloŠkolní 5335, 430 01 Chomutov
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným (kód 112)
Datum vzniku5. července 2011 15 let
Základní kapitál5 000 000 Kč
Spisová značkaC 30214 Krajský soud v Ústí nad Labem
Datová schránka4v438ur
ISDS, seznam držitelů datových schránek

Statutární orgán 2

MV
Mgr. Vladimír Nový JednatelLípová 2729, 438 01 Žatec · ve funkci od 5. července 2011
PZ
PhDr. Zuzana Žárská JednatelKamenný vrch 5267, 430 04 Chomutov · ve funkci od 29. srpna 2011

Způsob jednání: Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.

Společníci 2

MV
Mgr. Vladimír Nový podíl 50 %Žatec · vklad 2 500 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 23. července 2014
PZ
PhDr. Zuzana Žárská podíl 50 %Chomutov · vklad 2 500 000 Kč · splaceno 100 % · zapsán 23. července 2014

Předmět podnikání

  • provádění veřejných dražeb dobrovolných

Ostatní skutečnosti

Doslovné znění zápisů ve veřejném rejstříku.

  • Počet členů statutárního orgánu: 2
    zapsáno 23. července 2014
  • Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
    zapsáno 23. července 2014

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku5. července 2011 · Vznik subjektu
  • Jednatel — Mgr. Vladimír Nový5. července 2011 · Statutární orgán
  • Jednatel — PhDr. Zuzana Žárská29. srpna 2011 · Statutární orgán
  • Zápis společníka: Mgr. Vladimír Nový (50 %)23. července 2014 · Společník
  • Zápis společníka: PhDr. Zuzana Žárská (50 %)23. července 2014 · Společník

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy AAA DRAŽBY s.r.o.?

IČO je 28744705. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma AAA DRAŽBY s.r.o. sídlí?

Sídlo je na adrese Školní 5335, 430 01 Chomutov.

Jaká je datová schránka firmy AAA DRAŽBY s.r.o.?

ID datové schránky je 4v438ur. Údaj pochází ze seznamu držitelů datových schránek (ISDS).

Jakou má AAA DRAŽBY s.r.o. právní formu?

Jde o právní formu společnost s ručením omezeným, zapsanou od 5. července 2011.

Jak vystavit fakturu firmě AAA DRAŽBY s.r.o.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 28744705 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Chomutov

Zobrazit všech 2504 firem v obci Chomutov →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 28744705“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.