MUDr. Hana Jandlová

IČO 46751947 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Česká Lípa

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH34 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

MUDr. Hana Jandlová je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Hornova 3151, 470 01 Česká Lípa. Ve veřejném rejstříku figuruje od 1. září 1992, na trhu je tedy 34 let. Převažující činností je zubní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMUDr. Hana Jandlová
IČO46751947
SídloHornova 3151, 470 01 Česká Lípa
okres Česká Lípa · Liberecký kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku1. září 1992 34 let
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v České Lípě
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ)

Obory činnosti podle CZ-NACE

Zubní péče 86230Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy MUDr. Hana Jandlová?

IČO je 46751947. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MUDr. Hana Jandlová sídlí?

Sídlo je na adrese Hornova 3151, 470 01 Česká Lípa, okres Česká Lípa, Liberecký kraj.

Jakou má MUDr. Hana Jandlová právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 1. září 1992.

Jak vystavit fakturu firmě MUDr. Hana Jandlová?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 46751947 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Česká Lípa

Zobrazit všech 1515 firem v obci Česká Lípa →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 46751947“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.