MUDr. Vlček Miroslav

IČO 46762141 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Louny

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH34 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

MUDr. Vlček Miroslav je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Husova 647, 440 01 Louny. Ve veřejném rejstříku figuruje od 1. října 1992, na trhu je tedy 34 let. Převažující činností je zubní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMUDr. Vlček Miroslav
IČO46762141
SídloHusova 647, 440 01 Louny
okres Louny · Ústecký kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku1. října 1992 34 let
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Lounech
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ)

Obory činnosti podle CZ-NACE

Zubní péče 86230Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy MUDr. Vlček Miroslav?

IČO je 46762141. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MUDr. Vlček Miroslav sídlí?

Sídlo je na adrese Husova 647, 440 01 Louny, okres Louny, Ústecký kraj.

Jakou má MUDr. Vlček Miroslav právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 1. října 1992.

Jak vystavit fakturu firmě MUDr. Vlček Miroslav?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 46762141 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 46762141“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.