MUDr. Dagmar Nowá

IČO 60253959 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Zásada

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH30 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

MUDr. Dagmar Nowá je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem č.p. 35, 468 25 Zásada. Ve veřejném rejstříku figuruje od 1. listopadu 1995, na trhu je tedy 30 let. Převažující činností je zubní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMUDr. Dagmar Nowá
IČO60253959
Sídloč.p. 35, 468 25 Zásada
okres Jablonec nad Nisou · Liberecký kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku1. listopadu 1995 30 let
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Jablonci nad Nisou
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 7. října 2013

Obory činnosti (1)
  • Velkoobchod a maloobchod

Obory činnosti podle CZ-NACE

Zubní péče 86230Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869Velkoobchod a maloobchod G

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku1. listopadu 1995 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona7. října 2013 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy MUDr. Dagmar Nowá?

IČO je 60253959. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MUDr. Dagmar Nowá sídlí?

Sídlo je na adrese č.p. 35, 468 25 Zásada, okres Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Jakou má MUDr. Dagmar Nowá právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 1. listopadu 1995.

Jak vystavit fakturu firmě MUDr. Dagmar Nowá?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 60253959 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 60253959“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.