MUDr. Martin Sochůrek

IČO 65912250 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Přerov

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH30 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

MUDr. Martin Sochůrek je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Por. Vodičky 2474/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov. Ve veřejném rejstříku figuruje od 23. října 1996, na trhu je tedy 30 let. Převažující činností je zubní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMUDr. Martin Sochůrek
IČO65912250
SídloPor. Vodičky 2474/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov
okres Přerov · Olomoucký kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku23. října 1996 30 let
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Přerově
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 23. října 1996

Obory činnosti (3)
  • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Obory činnosti podle CZ-NACE

Zubní péče 86230Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00Velkoobchod a maloobchod GTelekomunikační činnosti, počítačové programování a poradenství, poskytování počítačové infrastruktury a ostatní informační činnosti KOstatní činnosti související se zdravotní péčí 869

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku23. října 1996 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona23. října 1996 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy MUDr. Martin Sochůrek?

IČO je 65912250. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MUDr. Martin Sochůrek sídlí?

Sídlo je na adrese Por. Vodičky 2474/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov, okres Přerov, Olomoucký kraj.

Jakou má MUDr. Martin Sochůrek právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 23. října 1996.

Jak vystavit fakturu firmě MUDr. Martin Sochůrek?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 65912250 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Přerov

Zobrazit všech 2379 firem v obci Přerov →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 65912250“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.