Šic Jiří

IČO 66634482 · DIČ CZ5904241673 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Šluknov

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH28 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Šic Jiří je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem nám. Míru 149, 407 77 Šluknov. Ve veřejném rejstříku figuruje od 3. listopadu 1997, na trhu je tedy 28 let. Převažující činností je ambulantní a zubní zdravotní péče. Podle ČSÚ má 1–5 zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaŠic Jiří
IČO66634482
DIČCZ5904241673
Sídlonám. Míru 149, 407 77 Šluknov
okres Děčín · Ústecký kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku3. listopadu 1997 28 let
Počet zaměstnanců1–5 zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Rumburku
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík, Registr plátců DPH

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 1. července 2000

Obory činnosti (4)
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Ubytovací služby

Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

živnost koncesovaná · od 19. února 2014

Hostinská činnost

živnost řemeslná · od 3. listopadu 1997

Obory činnosti podle CZ-NACE

Ambulantní a zubní zdravotní péče 862Poskytování ubytování 55Poskytování stravování v restauracích 56110Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461Všechny ostatní odborné, vědecké a technické činnosti j. n. 74990Destilace, rektifikace a míchaní lihovin 11010Velkoobchod a maloobchod G

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku3. listopadu 1997 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Hostinská činnost3. listopadu 1997 · Živnost
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona1. července 2000 · Živnost
  • Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin19. února 2014 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Šic Jiří?

IČO je 66634482. DIČ je CZ5904241673, firma je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Šic Jiří sídlí?

Sídlo je na adrese nám. Míru 149, 407 77 Šluknov, okres Děčín, Ústecký kraj.

Jakou má Šic Jiří právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 3. listopadu 1997.

Jak vystavit fakturu firmě Šic Jiří?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 66634482 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 66634482“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.