Ing. Petra Tomšejová

IČO 69250227 · Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona · Chodov

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH27 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Ing. Petra Tomšejová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem č.p. 56, 364 64 Chodov. Ve veřejném rejstříku figuruje od 3. května 1999, na trhu je tedy 27 let. Převažující činností je poskytování stravování v restauracích. Podle ČSÚ má Bez zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaIng. Petra Tomšejová
IČO69250227
Sídloč.p. 56, 364 64 Chodov
okres Karlovy Vary · Karlovarský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona (kód 101)
Datum vzniku3. května 1999 27 let
Počet zaměstnancůBez zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Karlových Varech
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Hostinská činnost

živnost řemeslná · od 16. února 2011

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 3. května 1999

Obory činnosti (7)
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
  • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  • Testování, měření, analýzy a kontroly
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod

Obory činnosti podle CZ-NACE

Poskytování stravování v restauracích 56110Chov ostatních zvířat 01480Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461Všechny ostatní odborné, vědecké a technické činnosti j. n. 74990Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00Velkoobchod a maloobchod GOstatní vzdělávání 855Technické zkoušky a analýzy 71200

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku3. května 1999 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona3. května 1999 · Živnost
  • Zahájení živnosti: Hostinská činnost16. února 2011 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Ing. Petra Tomšejová?

IČO je 69250227. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Ing. Petra Tomšejová sídlí?

Sídlo je na adrese č.p. 56, 364 64 Chodov, okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj.

Jakou má Ing. Petra Tomšejová právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona, zapsanou od 3. května 1999.

Jak vystavit fakturu firmě Ing. Petra Tomšejová?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 69250227 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 69250227“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.