Viktor Fuk

IČO 69540713 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Nový Rychnov

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH22 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Viktor Fuk je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem č.p. 126, 394 04 Nový Rychnov. Ve veřejném rejstříku figuruje od 1. května 2004, na trhu je tedy 22 let. Převažující činností je výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb. Podle ČSÚ má Bez zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaViktor Fuk
IČO69540713
Sídloč.p. 126, 394 04 Nový Rychnov
okres Pelhřimov · Kraj Vysočina
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku1. května 2004 22 let
Počet zaměstnancůBez zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Pelhřimově
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 28. srpna 2017

Obory činnosti (2)
  • Výroba a opravy čalounických výrobků
  • Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží

Obory činnosti podle CZ-NACE

Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb 32500Opravy a údržba obuvi a kožených výrobků 95230Výroba nábytku 31000

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku1. května 2004 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona28. srpna 2017 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Viktor Fuk?

IČO je 69540713. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Viktor Fuk sídlí?

Sídlo je na adrese č.p. 126, 394 04 Nový Rychnov, okres Pelhřimov, Kraj Vysočina.

Jakou má Viktor Fuk právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 1. května 2004.

Jak vystavit fakturu firmě Viktor Fuk?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 69540713 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 69540713“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.