Eva Prášková, DiS.

IČO 72077883 · DIČ CZ8057151641 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Lipovice

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH16 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Eva Prášková, DiS. je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem č.p. 21, 384 22 Lipovice. Ve veřejném rejstříku figuruje od 3. září 2010, na trhu je tedy 16 let. Převažující činností je ostatní činnosti související se zdravotní péčí. Podle ČSÚ má Bez zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaEva Prášková, DiS.
IČO72077883
DIČCZ8057151641
Sídloč.p. 21, 384 22 Lipovice
okres Prachatice · Jihočeský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku3. září 2010 16 let
Počet zaměstnancůBez zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště v Prachaticích
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík, Registr plátců DPH

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 7. dubna 2017

Obory činnosti (2)
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Obory činnosti podle CZ-NACE

Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869Ostatní vzdělávání 855Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku3. září 2010 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona7. dubna 2017 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Eva Prášková, DiS.?

IČO je 72077883. DIČ je CZ8057151641, firma je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Eva Prášková, DiS. sídlí?

Sídlo je na adrese č.p. 21, 384 22 Lipovice, okres Prachatice, Jihočeský kraj.

Jakou má Eva Prášková, DiS. právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 3. září 2010.

Jak vystavit fakturu firmě Eva Prášková, DiS.?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 72077883 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 72077883“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.