Petra Mrázová

IČO 75113082 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Hradištko

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH19 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Petra Mrázová je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem U Lídy č.ev. 1482, 252 09 Hradištko. Ve veřejném rejstříku figuruje od 1. září 2007, na trhu je tedy 19 let. Převažující činností je ostatní činnosti související se zdravotní péčí. Podle ČSÚ má Bez zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaPetra Mrázová
IČO75113082
SídloU Lídy č.ev. 1482, 252 09 Hradištko
okres Praha-západ · Středočeský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku1. září 2007 19 let
Počet zaměstnancůBez zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště Praha-západ
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 27. srpna 2021

Obory činnosti (9)
  • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
  • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Pronájem a půjčování věcí movitých
  • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků

Obory činnosti podle CZ-NACE

Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění 90390Nespecializovaný maloobchod 471Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 00Výroba ostatních oděvů a oděvních doplňků j. n. 14290Ostatní vzdělávání 855Zpracovatelský průmysl j. n. 329Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost 77220

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku1. září 2007 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona27. srpna 2021 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Petra Mrázová?

IČO je 75113082. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Petra Mrázová sídlí?

Sídlo je na adrese U Lídy č.ev. 1482, 252 09 Hradištko, okres Praha-západ, Středočeský kraj.

Jakou má Petra Mrázová právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 1. září 2007.

Jak vystavit fakturu firmě Petra Mrázová?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 75113082 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 75113082“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.