Mgr. Klára Hynčicová

IČO 75538024 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Zlín

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH15 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Mgr. Klára Hynčicová je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Podlesí II 5609, 760 05 Zlín. Ve veřejném rejstříku figuruje od 1. ledna 2011, na trhu je tedy 15 let. Převažující činností je ostatní činnosti související se zdravotní péčí. Podle ČSÚ má Bez zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMgr. Klára Hynčicová
IČO75538024
SídloPodlesí II 5609, 760 05 Zlín
okres Zlín · Zlínský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku1. ledna 2011 15 let
Počet zaměstnancůBez zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště ve Zlíně
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík

Předmět podnikání

Masérské, rekondiční a regenerační služby

živnost vázaná · od 1. ledna 2011

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 1. ledna 2011

Obory činnosti (2)
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Obory činnosti podle CZ-NACE

Ostatní činnosti související se zdravotní péčí 869Ostatní vzdělávání 855Činnosti denních lázní, saun a parních lázní 96230Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku1. ledna 2011 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Masérské, rekondiční a regenerační služby1. ledna 2011 · Živnost
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona1. ledna 2011 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Mgr. Klára Hynčicová?

IČO je 75538024. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Mgr. Klára Hynčicová sídlí?

Sídlo je na adrese Podlesí II 5609, 760 05 Zlín, okres Zlín, Zlínský kraj.

Jakou má Mgr. Klára Hynčicová právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 1. ledna 2011.

Jak vystavit fakturu firmě Mgr. Klára Hynčicová?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 75538024 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Další firmy v obci Zlín

Zobrazit všech 6889 firem v obci Zlín →

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 75538024“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.