Marie Smutná

IČO 88266958 · DIČ CZ8251053008 · Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství · Čechtice

✓ Aktivní firmaNeplátce DPH14 let na trhuOvěřeno v registrech 15. 10. 2026

Marie Smutná je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem U Vojtěcha 371, 257 65 Čechtice. Ve veřejném rejstříku figuruje od 10. listopadu 2011, na trhu je tedy 14 let. Převažující činností je maloobchod s farmaceutickými výrobky. Podle ČSÚ má Bez zaměstnanců. Firma není registrovaným plátcem DPH.

Základní údaje

Obchodní firmaMarie Smutná
IČO88266958
DIČCZ8251053008
SídloU Vojtěcha 371, 257 65 Čechtice
okres Benešov · Středočeský kraj
Právní formaFyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství (kód 105)
Datum vzniku10. listopadu 2011 14 let
Počet zaměstnancůBez zaměstnanců (kategorie ČSÚ)
Finanční úřadÚzemní pracoviště ve Vlašimi
Zapsáno v registrechRegistr osob, Registr ekonomických subjektů (ČSÚ), Živnostenský rejstřík, Registr plátců DPH

Předmět podnikání

Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

živnost koncesovaná · od 31. ledna 2014

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

živnost volná · od 10. listopadu 2011

Obory činnosti (1)
  • Velkoobchod a maloobchod

Obory činnosti podle CZ-NACE

Maloobchod s farmaceutickými výrobky 47730Nespecializovaný maloobchod 471Maloobchod s nápoji 47250

Zvýrazněná je převažující činnost podle RES ČSÚ.

Historie zápisů

  • Zápis do veřejného rejstříku10. listopadu 2011 · Vznik subjektu
  • Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona10. listopadu 2011 · Živnost
  • Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin31. ledna 2014 · Živnost

Přesné datum registrace k DPH finanční správa nezveřejňuje — veřejný registr uvádí jen aktuální stav plátcovství a datum zveřejnění bankovních účtů.

Často kladené otázky

Jaké je IČO a DIČ firmy Marie Smutná?

IČO je 88266958. DIČ je CZ8251053008, firma je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Marie Smutná sídlí?

Sídlo je na adrese U Vojtěcha 371, 257 65 Čechtice, okres Benešov, Středočeský kraj.

Jakou má Marie Smutná právní formu?

Jde o právní formu fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství, zapsanou od 10. listopadu 2011.

Jak vystavit fakturu firmě Marie Smutná?

V online fakturaci Ucetio zadáte IČO 88266958 a fakturační údaje se doplní z ARES automaticky, včetně DIČ a adresy. Faktura má QR platbu a jde odeslat e-mailem.

Zdroj dat: ARES Ministerstva financí ČR (základní registr, veřejný rejstřík, živnostenský rejstřík, RES ČSÚ), registr plátců DPH MFČR a seznam držitelů datových schránek (ISDS). Údaje jsou orientační, závazný je zápis ve zdrojovém rejstříku.

Údaje o osobách (statutární orgán, společníci) přebíráme beze změny z veřejného rejstříku na základě oprávněného zájmu; rozsah, účel a vaše práva popisují Zásady ochrany osobních údajů. Datum narození nezveřejňujeme.

Jste vlastníkem údajů a chcete stránku odstranit z vyhledávačů? Napište na info@ucetio.cz s předmětem „Opt-out IČO 88266958“. Námitku podle čl. 21 GDPR vyřídíme do jednoho měsíce.